Меню
Your Cart

Виробництво

Зробити подарунок близькій людині, колезі, одному - це завжди ознака уваги. І як буває приємно здивований одержувач, коли виявляє не просто подарунок, що вже став таким собі кліше, а такий, який підкреслить його індивідуальність, змусить згадати приємний момент з життя, допоможе підняти настрій і, можливо, навіть задати тон всьому торжества. Однак знайти такий подарунок іноді буває дуже важко.

Спеціально для своїх нових та постійних клієнтів наша компанія Brand-souvenir вирішила спростити цю задачу і вибрала для продажу такі сувеніри, які навряд чи залишать байдужим. Наші подарунки не просто приємно отримати, але і сам процес дарування може принести масу задоволення і емоцій. Магазин із сувенірами - це не менш захоплюючий процес для нас, ніж їх купівля для Вас, тому асортимент продукції, який ми пропонуємо, сповнений найцікавіших товарів.

Для тих, хто любить підносити оригінальні сувеніри, ми також надаємо послуги нанесення зображення. Це дозволить Вам самим взяти участь у процесі створення подарунка для особливої ​​людини. Серед таких послуг:

  • тамподрук
  • УФ-друк
  • вишивка
  • шовкотрафарет
  • гравірування
  • теромперенос
  • тиснення

Наш інтернет-каталог розбитий на спеціальні категорії, які допоможуть Вам швидко зорієнтуватися по тематиці подарунка. Ви можете зробити акцент на роді діяльності одержувача. Ми торкнулися сувенірну продукцію для людей, які працюють в абсолютно різних областях. Ви зможете з легкістю підібрати подарунок людині, який крутиться в шоу-бізнесі, займається спортом, здійснює поїздки на літаках, зайнятий в медицині, працює на кораблі і багато іншого. Ознайомитися з усім списком ви можете в категорії "Професії".

Статусні подарунки для бізнесменів і бізнесвумен не залишилися поза нашою увагою. Ви можете не боятися "продешевити". Солідні сувеніри та настільні прилади стануть гарною прикрасою кабінету начальника і зможуть розповісти про Вас як про людину з тонким смаком.

Крім оригінальних сувенірів, в нашому магазині представлений широкий асортимент продукції з текстилю. Серед них: парасолі, головні убори, сумки і папки, футболки, поло, сорочки і багато іншого.

Необхідно підібрати гарні і цікаві письмове приладдя? Для нашого магазину це не проблема. Ви можете з легкістю знайти оригінальну пластикову ручку для одного або дитини або придбати ручку, яка буде підкреслювати статус одержувача.

Категорія товарів "Будинок і відпочинок" - це асортимент речей для любителів подорожей, тих, хто облаштовує свій будинок, хоче цікаво відпочити на природі або влаштувати дітям справжнє свято.

Борцям за життя і екологію планети буде легко вибрати подарунок, який підтримає їхні погляди і повідомить про вашу увагу до ідей одержувача. А підкреслити індивідуальність допоможуть сувеніри з категорії "Особистість": Ви зможете приємно здивувати свою даму ніжними і вишуканими подарунками, які скажуть про безмежну любов і увагу.

Оригінальна посуд з металу, скла та кераміки також представлена ​​в нашому каталозі. Аксесуари для вина не залишать байдужим колекціонера або винороба.

Незвичайні сувеніри на новорічну тематику подарують щастя і захоплення дітям, які в суєті великих міст вже самі починають забувати про казку.

Купуйте оригінальні сувеніри та подарунки в нашому магазині Brand-souvenir і ви зможете зрозуміти, що магія свят все ще живе в кожному з нас!