Меню
Your Cart

Оплата і доставка

Оплата на сайті в процесі здійснення замовлення

Деякі товари і способи доставки на нашому сайті вимагають 100% передоплати.

Просимо вас робити 100% передоплату замовлення тільки після того, як менеджер зв'яжеться з вами і підтвердить його наявність.

Під час здійснення замовлення на нашому сайті ви можете скористатися наступними способами оплати

Банківські карти

До оплати приймаються банківські картки Visa, MasterCard, Visa Electron, Maestro. Всі оплати проходять через платіжний шлюз.

Передача введеної інформації і приєднання до шлюзу виконуються за допомогою шифрувального протоколу SSL, тобто через захищене з'єднання. Якщо банк, що виготовив Вашу пластикову картку, підтримує безпечні інтернет-платежі MasterCard SecureCode або Verifed В Visa, то буде потрібно введення додаткового коду. Справжній інтернет-сайт підтримує 256-бітове шифрування.

Безпека зазначеної Вами інформації забезпечується відповідними комплексами безпеки. Таким чином, Ваші дані залишаться абсолютно конфіденційними, і треті особи не зможуть отримати доступ до них, за винятком ситуацій, визначених на законодавчому рівні. Здійснення платежів із застосуванням карток банків проводиться з урахуванням вимог таких систем, як MasterCard Europe Sprl, Visa.

Оплата при доставці замовлення кур'єром

При доставці товару кур'єром можлива оплата тільки готівкою.

Переконливі прохання по можливості приготувати суму без здачі або попереджати кур'єра, що потрібно здача.

Доставка кур'єром в Києві

З Вами зв'яжеться кур'єр з кур'єрської компанії і доставить до дверей. Тривалість доставки залежить від обраної кур'єрської компанії.

Доставка по Україні кур'єрською службою

Доставка кур'єром в велике число міст України кур'єрською компанією - ціна в залежності від ваги і віддаленості населеного пункту від Києва.

Прийом товару при доставці кур'єром:

Проведіть оплату товару, перевірте товар на відповідність замовленому в присутності кур'єра. У разі будь-яких розбіжностей, складіть акт в присутності і за підписом кур'єра і надішліть нам на e-mail.

При відмові від замовлення - доставку необхідно сплатити!

Поштою по Україні

Доставка поштою здійснюється виключно по 100% передоплаті замовлення.

Отримання посилки

У разі накладного платежу - зробіть оплату. Далі, при отриманні Замовлення у відділенні поштового зв'язку Одержувач Товару зобов'язаний оглянути доставлений Товар і зробити його розкриття в присутності працівників Пошти для перевірки Товару на відповідність заявленій кількості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін служби доставленого Товару і цілісність упаковки.

У разі наявності претензій до доставленого Товару (недовкладення, вкладення Товару відмінного від зазначеного в опису відправлення, виробничий брак, інші претензії) за вказівкою отримувача працівниками Пошти складається Акт про виявлені невідповідності.

Якщо Одержувачем були заявлені претензії в вищевказаному порядку, то Продавець вважається повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі Товару.

Акт направте, будь ласка нам по електронній пошті.

Як правило, для підтвердження замовлення Вам зателефонує менеджер по телефону, який Ви вказали в замовленні з 10.00 до 19.00 за київським часу. Уважно поставтеся до цього питання. Якщо менеджер не зміг додзвонитися до Вас, то на Ваш e-mail надсилається лист з проханням підтвердити замовлення. При НЕ отриманні від Вас відповіді протягом двох тижнів - замовлення присвоюється статус "відмова" і замовлення не буде вам відправлено.