Меню
Your Cart

Про нас


Брендування - та ж реклама, яка буде працювати на вас постійно.

Виготовлення сувенірної продукції з логотипом компанії говорить про статус фірми.

Ви даруєте по-справжньому унікальні, «фірмові» подарунки, яких точно не знайти в продажу.

Якщо вам потрібна якісна сувенірна продукція з логотипом компанії, ви можете недорого замовити її в компанії BRAND-SOUVENIR.
На нашому сайті ви знайдете все: від невигадливих брелків до ексклюзивних виробів.

Чому вам варто купити сувеніри з логотипом саме у нас?

Ви можете нанести свій логотип на будь-який сувенір. Ми працюємо з будь-якими типами матеріалів. Тому ми можемо запропонувати вам сувеніри з нанесенням логотипу вашої організації методами тамподруку, шовкографії, сублімації, лазерного гравіювання і т. д.

Ви купуєте унікальні товари. У нашому каталозі представлені оригінальні рекламні та бізнес-сувеніри з логотипом, причому деякі з них ви не знайдете більше ніде, так як компанія BRAND-SOUVENIR має ексклюзивні контракти з багатьма виробниками.


У нас ви знайдете подарунки для самих різних цілей. У нашому каталозі представлено більше 17 000 товарів. Наша сувенірна продукція з логотипом компанії розрізняється за ціною, статусності, сфері застосування і т.д. Ми пропонуємо продукцію від більш ніж 50 різних брендів, більшість з яких знайомі кожному: Jean Paul Gaultier, Montblanc, Parker і інші. Для вашої зручності всі сувеніри також розділені по каталогам.

Ви можете ознайомитися з товаром до його покупки. Перед тим як замовити подарунки оптом, ви можете на власні очі побачити промо-сувеніри під нанесення логотипу в нашому шоу-румі в Києві. Також ви завжди можете замовити пробні зразки, і ми надішлемо їх в найкоротші терміни.

Забули замовити сувеніри заздалегідь? Якщо зателефонуйте прямо зараз, ви ще можете встигнути. Завдяки високопродуктивному обладнанню і налагодженому процесу роботи, вся діяльність з брендування займає у нас в основному від 3 до 5 днів. А за рахунок власного відділу логістики ми можемо доставляти до 100 замовлень в день без втрати швидкості і якості.

Зв'язатися з нами можна за телефоном: +38(044) 353-11-01, (096) 194-11-44, (050) 194-11-44, (073) 194-11-44.